Poradna: Mám problém s vedením školy, které neuznává některé moderní metody výuky. Kam se mám obrátit?Každá škola má pedagogickou autonomii a všem se nelze zavděčit. Různí rodiče mají různá očekávání a různé nároky. Každý má také právo vybrat si školu. Zajímejte se o program dalšího vzdělávání učitelů /přehled by měl být ve výroční zprávě školy). Pokud se učitelé nevzdělávají ve směru, který naznačujete, znamená to, že škola patří k těm konzervativnějším. Můžete zkusit oslovit další rodiče, jestli ten problém cítí podobně, ale popravdě řečeno je velmi malá naděje, že školu „předěláte“. Vůle k reformě vyučování musí vycházet od ředitele a učitelů, rodiče je v tomto směru mohou přinejlepším podporovat. Je-li to pro vás opravdu problém, raději hledejte jinou školu, která bude lépe odpovídat vašim představám.

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
ema
ema
7. 4. 2018 14:10

K článku jen tolik. Jde o to jestli chcete mít z študenta alespoň průměrně vzdělaného člověka co má něco v hlavě, nebo palcáta – tedy člověka, který palcem vyťikává – sice rychle – ale dotaz na net a odpovídá jen to co si přečte v odpovědi. Ju a nenechte se zmást „úspěchy“ škol při umísťování dětí na stáže. Je to velice zavádějící a pro různé firmy výhodné si študenty a jejich znalosti otestovat s menšími náklady za stáž, než přijmout troubu.
Zjistěte si kolikže těchto „stážistů“ zahraniční firmy skutečně přijaly a kolik jich jako neupotřebitelné vrátily zpět. Uvidíte jak budete překvapeni….Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.