EDUin vytvořil unikátní mapu aktivních školEDUin připravil jedinečnou mapu aktivních škol, která je přehledná a umožní nám zorientovat se v projektech, které na školách probíhají. Mapu najdete zde.

Mapa aktivních škol EDUin

Interaktivní mapa aktivních škol podle jejího iniciátora, Zdeňka Slejšky ze společnosti EDUin, přináší přehled o školách, které se dlouhodobě angažují v rámci programů, jež realizují různé organizace – jejich stručné charakteristiky najdeme pod mapou. Hlavním smyslem mapy je usnadnit rodičovské veřejnosti orientaci v projektech, které na školách existují. „Rádi bychom zdůraznili, že  zapojení do programů neznamená, že je škola „nejlepší“, ale rozhodně je to významný signál, že škola na sobě pracuje a uvažuje v širším kontextu než jen o sobě samé.“

Zajímá vás projekt Férová škola, Škola podporující zdraví nebo Začít spolu? Nebo značka Rodiče vítáni? Chcete některou ze škol kontaktovat? Toto vše mapa umožňuje a společně s charakteristikami jednotlivých programů je informačním nástrojem vysoké kvality.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.