Máte doma nadané dítě?Mensa ČR spustila webové stránky pro nadané děti a jejich rodiče. Najdete na nich nejen informace o aktivitách Mensy samotné, ale i kalendář událostí, které pořádají spřízněné organizace, školy a kluby pro nadané děti.

Na stránky se můžete zaregistrovat a získáte tak přístup do diskusního fóra a ke konkrétním kontaktům na učitele a vedoucí zapojených škol a klubů. Registrace je bezplatná a zaregistrovat se můžete buď jako dítě/rodič, nebo redaktor (učitel, či vedoucí klubu).

Na webu najdete odborné články, které vám mohou pomoci v rozpoznání specifického nadání vašeho dítěte, a pokud jste na webu přihlášeni jako “redaktor“, můžete zde publikovat sami. Užitečné jsou i informace o klubech nadaných dětí, které Mensa zřizuje, školách s Mensou spolupracujících a herních klubech, které jsou otevřené všem zájemcům o deskové a logické hry. Pro další informace se podívejte přímo na web: https://deti.mensa.cz

.

 

 

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.