I Národní divadlo chce zažít vzdělávání jinakMyslíte si, že opera děti nebaví? Možná budete překvapeni, že bude bavit i vás. Vyzkoušet to můžete na Den dětí, neboť i Národní divadlo se připojilo k akci Zažít vzdělávání jinak. 

Navštivte 1. června dopoledne Státní operu s dětmi. Kromě představení Gioacchino Rossini aneb Kuchař a jeho doba v podání Dětské opery Praha si budete moci prohlédnout divadelní kostýmy. Pokud při nákupu vstupenky u pokladny řeknete heslo: EDUin, dostanete vstupenku za 100 korun. Podrobnosti o programu Opera nás baví najdete TADY.

K akci Zažij vzdělávání, která na některých místech startuje už zítra, se přidalo na 70 škol, neziskových organizací i jednotlivců. Ti předvedou veřejnosti, že tradiční školní látka se dá vyučovat zajímavěji a překvapivěji.  Na všech sedmdesáti místech po celém území České republiky, včetně Národního divadla v Praze, budou připraveny ukázky vyučování, jak ho většina z nás ve škole nezažila. Smyslem akce je změnit pohled veřejnosti na učení a možnosti vyučování na školách všech stupňů.

Informace o všech akcích pořádaných v rámci Zažij vzdělávání jinak najdete TADY.

(foto zdroj: www.narodni-divadlo.cz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.