Jak mohou rodiče ovlivňovat vzdělávání svého dítěte ve školePodívejte se na záznam Kulatého stolu na téma: Samostatný občan= aktivní rodič, aneb jak komunikovat se vzdělávacími institucemi, který se konal 23. září v Litomyšli.

Debatovalo se o tom, co znamená dobrá škola, jak mohou rodiče vstupovat do školního života, zda mohou rodiče komentovat způsob výuky ve škole. Debaty se zúčastnili Tomáš Feřtek, který představil, co znamená značka Rodiče vítáni, dále promluvila ředitelka ZŠ Mozaika v Rychnově nad Kněžnou Kamila Zemanová, která vysvětlila, co jejich škola nabízí rodičům a jak se mohou podílet na školním životě. Rostya Gordon-Smith, známá personalistka a učitelka, mluvila o svých zkušenostech v zahraničí a na závěr promluvil Radomil Kašpar, místostarosta Litomyšle. V druhé polovině pak proběhla vášnivá diskuse. Podívejte se, jak komunikaci škol vnímají samotní rodiče.


Kulatý stůl v Litomyšli na téma komunikace rodičů a škol

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.