Patronka Extra třídy radí, jak na medializaci školyNabízíme další videozáznam z říjnové konference Rodiče vítáni, která byla věnovaná možnostem propagace školy a jejích aktivit. Jedním z příspěvků bylo vystoupení paní ředitelky Ivany Weinzettlové a paní učitelky Vlasty Hrbkové, která byla jednou z patronek programu Extra třída. Obě jsou ze Základní školy v Dolním Žandově.

Právě s medializací projektu byla škola velmi úspěšná. V lokálních mediích vyšlo několik článků a novináři se na školu obraceli sami. Na výsledky jejich projektu Babičko, nauč mě… se můžete podívat zde a zde. Ve videozáznamu se ale hovoří i o dalších možnostech, jak se škola může zviditelnit.


Ivana Weinzettlová, Vlasta Hrbková – Prezentace školy aneb, aby se o nás vědělo

Vlasta Hrbková je učitelka matematiky na malé venkovské škole v Dolním Žandově, zástupkyně ředitele, výchovná poradkyně a především koordinátorka žákovského parlamentu na škole. S kolegy realizuje akce konzultačního centra pro žákovské parlamenty v Karlovarském kraji. Spolu s žáky se zapojila do prvního ročníku projektu Extra třída.

Ivana Weinzettlová je osmým rokem ředitelkou Základní a mateřské školy Dolní Žandov, učitelkou českého jazyka, koordinátorkou ŠVP. Školu zapojila do projektu Respektující žákovský parlament a podporuje činnost konzultačního centra žákovských parlamentů pro Karlovarský kraj.

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.