Setkání na téma „organizace rodičů“Uveřejňujeme pozvánku na setkání k tématu „organizace rodičů“, které se koná v úterý 28. 1. od 19.00 do 20.30 v Komunitním centru Kampa, U Sovových mlýnů 3, Praha. Akci pořádá volné sdružení kolem iniciativy „Stop plošné testování žáků 5. a 9. ročníků“, o které se více dozvíte ZDE.

Setkání má za cíl navázat na úspěšnou (sebe)podporu mnoha rodičů, učitelů i další veřejnosti v názoru na plošné testování. Na programu bude moderovaná diskuse na téma, jakou formu „organizace rodičů“ zvolit a jaké budou její základní cíle. Setkání je otevřené všem rodičům, odborníkům, učitelům a dalším lidem.

V mnoha zemích existují silné organizace rodičů, které jsou partnery v dialogu se školními institucemi, asociacemi učitelů a ředitelů škol, zřizovateli škol, státními úředníky a politiky. Přijďte a změňte to i u nás.

Více informací získáte od Hany Chalušové na e-mailu hana.chalus@gmail.com nebo na tel: 774414213.

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.