Autorka knihy Vychováváme děti a rosteme s nimi přijede do PrahyNaomi Aldortovou znají čeští rodiče hlavně díky knize Vychováváme děti a rosteme s nimi, ve které je autorka pomocí příkladů ze života nabádá k respektující výchově dětí. Pokud vás její názory a zkušenosti zajímají, budete mít v dubnu skvělou příležitost potkat se s ní osobně.

Naomi Aldortová vystoupí během dubna v České republice celkem na čtyřech akcích.

Ti, kteří chtějí hlouběji proniknout do konceptu výchovy, který shrnula ve zmíněné knize, se můžou přihlásit na stejnojmenný seminář: 11. – 13. 4. 2014, Vychováváme děti a rosteme s nimi. Seminář se bude konat v Praze. Více se o něm dozvíte ZDE.

Od 18. do 21.4. 2014 se bude u Máchova jezera konat Velikonoční pobyt, který je určen těm, kteří absolvovali již základní seminář či se myšlenkami Naomi Aldortové již nějakou dobu zabývají. Více se dozvíte ZDE.

26.4.2014 vystoupí Naomi Aldortová na konferenci Aktivní rodičovství v Brně. Její příspěvek bude na téma: Emoce a potřeby rodičů. Jak se zbavit zlosti a špatných pocitů. Jak respektovat děti a zároveň i sebe sama. Jak naplňovat vlastní potřeby. Více informací najdete ZDE.

Na závěr svého „turné“ vystoupí Naomi Aldortová společně s hercem Jaroslavem Duškem, který je jejím velkým příznivcem, 29. 4. 2014 v pražské Lucerně. Podrobnosti najdete ZDE.

152706_big

 

 

 

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.