Rodičovství je běh na dlouhou trať. Běží se už v neděli 27.4.!Upozorňujeme na akci Rodiče na start!, která se koná poslední dubnovou neděli v pražské Stromovce. Rodičovský běh pořádá společnost Aperio a kromě toho, že se proběhnete na čerstvém vzduchu, se budete moci v rámci doprovodného programu seznámit s celou řadou aktivit určených pro rodiče na rodičovské i rodiče školáků. 

Pořadatelé slibují „seriózní běžeckou akci s čipovou časomírou“ a běží se na třech tratích. Podle vaší zdatnosti si můžete vybrat trať dlouhou 5km, 1km a 500m. Akce se koná v neděli 27. 4. 2014, čas 10:00 – 14:00, v parku Královská obora Stromovka – u restaurace Šlechtovka.

Můžete se těšit na:

  • sportovní pohybové aktivity pro děti
  • výtvarné a jinak kreativní dílničky
  • představení asistenčních pejsků
  • taneční vystoupení školy stepu
  • žonglování
  • seznámení se s činností vybraných organizací, které poskytují služby pro děti a rodiče i prarodiče a usilují o zlepšení postavení rodičů ve společnosti
    (COWORKINGOVÉ CENTRUM – ATELIER PEXESO, AUTO-MAT, STROLLERING, PROSTOR PRO RODINU, RC LETNÁ, HELPPES, MŠ SPORTÍK, EDUIN, SPOLEČNÝ DEN, PROSTOR PRO RODINU a další.)

Podrobnosti o programu najdete ZDE.

708

 

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.