Cesta do světa Karla Zemana a další akce pro školy i pro rodičeRádi bychom vás upozornili na několik zajímavých akcí a příležitostí pro školy i pro rodiče.

  • Americká obchodní komora v České republice vyhlašuje v rámci programu One World, Many Voices další ročník soutěže o granty pro školy na veřejně prospěšné projekty. Díky podpoře svých členů komora letos školám rozdělí téměř 275 000 Kč, přihlašovat se můžete do 20. červnaPodrobnosti se dočtete v pdf příloze.
  • Speciální nabídku pro školy připravilo interaktivní Muzeum Karla Zemana v Praze.  Pomocí poutavých filmových ukázek a exponátů, na nichž si žáci mohou sami vyzkoušet, jak fungují filmové triky, se seznámí s dílem Karla Zemana. Muzeum pořádá pro žáky dílny animace a trikové tvorby či nové plavby po Čertovce a Vltavě. Školním skupinám nabízí muzeum zvýhodněné vstupné a těm školám, které se při objednávce odkáží na tento e-mail, poskytne muzeum zdarma DVD s vybraným filmem. Podívejte se, jak to v muzeu vypadá.
    unnamed1
  • Máte ve škole šikovné, angažované mladé lidi, kteří dělají něco zajímavého pro ostatní? Nominujte je na cenu Gratias Tibi! Navrhovat je můžete už jen do 1. května. Cenu vyhlásil Člověk v tísni ve spolupráci s EDUin a dalšími partnery. Podívejte se na pravidla soutěže a první nominované!
  • Poslední akcí, na kterou bychom vás rádi upozornili je sportovní odpoledne Rodiče na start! Kromě běžeckého závodu se účastníci budou moci seznámit s celou řadou aktivit určených pro rodiče na rodičovské i rodiče školáků. Běží se v neděli 27. 4. 2014 v pražské Stromovce. Akci pořádá společnost Aperio.
 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.