Příznivcem motessori během 4 minut. Podívejte se na video!Podívejte se na krátké video složené z 3000 fotografií malého chlapce během jeho tříhodinového pobytu v motessori školce.

První, co ve videu zaujme, je samostatnost malého dítěte, které se v prostředí školky pohybuje suverénně, činnosti, kterým se věnuje, volí bez pomoci dospělého, chvíli pracuje samo a chvíli spolupracuje s kamarády. Něco tak přirozeného a v našich běžných školkách tak nevídaného. Inspirujte i své učitelky a učitele.

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Dana Vlachová
Dana Vlachová
16. 6. 2014 11:52

Je moc dobře, že se Montessori pedagogika dostává do nabídky možností, jak přispět k smysluplnosti vzdělávání v našem školství, založené na metodice přirozenosti a výchově ve spolupráci s rodiči. Jsem absolventka kurzů ONE BRAIN, které jsou založeny na principech Montessori pedagogiky a jsou součástí spolupráce školy s rodiči. Doporučuji tuto metodu vzdělávání každému, kdo chce rozvíjet sebe, svoje děti a být uvědomělý člen lidské společnosti.Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.