První videomedailonek Extra třídy je na světě! Podívejte se, jak to umí v ZŠ Deblín!Po několika měsících plánování, zjišťování informací a práce na deskové hře o okolí jejich obce uspořádali školáci pro místní obyvatele turnaj, projekt deblínské Extra třídy se tím završil. V sedmiminutovém spotu uvidíte, jak hodnotí úspěchy a nedostatky projektu jeho tvůrci i lidé z Deblína. Podrobné informace o nápadu deblínských sedmáků a fotodokumentaci jeho realizace najdete ZDE. Galerii všech projektů v programu Extra třída můžete navštívit ZDE.


Jak to umí v ZŠ Deblín!

Smyslem programu Extra třída je podpořit školní děti v uskutečnění myšlenky, která obohatí život v jejich okolí. Děti navrhnou vlastní projekt a přihlásí jej do soutěže. Vybrané projekty podpoří Nadační fond Tesco a školáci se mohou pustit do realizace. Naplánování všech potřebných úkolů, jejich realizace a závěrečná veřejná prezentace jsou na nich, v průběhu práce je podporuje jejich učitel-patron.

Co se týče přínosů projektové práce, sedmáci z Deblína zmiňují hlavně dovednosti, které se ve škole běžně neučí: zlepšení v týmové práci, schopnost vyjednávat, dohodnout se a prezentovat výsledky svého úsilí.

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.