Zveme vás na další ročník festivalu Kefír!Blíží se víkend a s ním jedna z nejočekávanějších akcí začátku školního roku. Bejbypankový festival Kefír na loukách u Třebovle. Letos stejně jako loni se na něm kromě spousty hudby, legrací, atrakcí a další zábavy můžete potkat i s námi z Rodiče vítáni. Tak neváhejte a přijeďte!

Kde: Třebovle u Kouřimi, více ZDE.

Kdy: v sobotu 6.9. od 10.00

Co: Festival je koncipován jako zážitkový. Bude rozsáhlý a je dobré si na začátku při vstupu opatřit programový letáček. Nebo si naplánujte program dopředu, zde: https://www.festivalkefir.cz/program/

Rodiče vítáni na festivale:

Navštivte náš stánek nebo se zúčastněte připraveného workshopu, kde se setkáte s kolegy Richardem Lukášem a Tamarou Kováčovou:

Workshop: Co umím – dětský životopis

Co umí vaše děti? Co byste napsali do jejich životopisu? Na workshopu EDUinu vás provedeme vzdělávacím světem budoucnosti a společně se zaměříme na silné stránky dítěte, co umí a co ho baví, i jak se to jednou může projevit v jeho pracovní kariéře. Dětské úspěchy se totiž vyplatí brát vážně!

co_umim_logo_RGB(o aplikaci Co umím více ZDE)

 

Začátek plus mínus ve 13:00

 Během workshopu si nebudete vy ani vaše děti ani tak moc povídat, jako si hrát!

Navštivte i náš stánek: „PŘIPRAVENI PRO BUDOUCNOST“

Sedmdesát procent povolání, v nichž budou pracovat vaše děti, dnes ještě nebylo vynalezeno! Tým EDUinu – návštěvníků z budoucnosti, vám pomůže zjistit, jak se na to, co teprve přijde připravit. Zábavné prozkoumání vlastních dovedností, futuristická povolání, fotografování… Hvězdný tým EDUinu ví, jak děti připravit na budoucnost!

Trebovle-kefir_sporitelna_A3-vyska-NAHLED

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.