Díl 15.: Je vaše dítě zralé na školu?Podívejte se na patnáctý díl pořadu Vši ve škole: Je vaše dítě zralé na školu?

Víte, co zajímá učitele, když posuzují, zda je vaše dítě dost vyspělé, aby nastoupilo do první třídy? Iva s Vítkem vám ukážou několik jednoduchých cviků na rozeznání školní zralosti a vysvětlí, kdy je dobré uvažovat o odkladu.

A jak učí sám Vítek Březka? Podívejte se na videomedailonek, ZDE!

[fbComment]https://www.stream.cz/vsi-ve-skole/10004391-je-vase-dite-zrale-na-skolu[/fbComment]

 

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Eva
Eva
29. 10. 2018 17:54

Díky za tenhle příspěvek i když je z dřívější doby. Je to návod pro rodiče, jak zjistit zralost svého dítěte při nástupu do školy. Je více takových testů, tento v ukázce je výborný, na video jsem se nedívala, ale taky jeden ze cviků je kreslení postavy, pokud ji dítě zvládne ve správných proporcích a s detaily, kreslení jehličnatého stromu – kmen se sešikmenými větveni dolů. Správná výslovnost všech hlásek, bohatá slovní zásoba a schopnost správně se vyjadřovat a komunikovat. Bude těch cvičení daleko víc. Já jsem si vyzkoušela i odborníky sestavené testy a byla to pro mně velká zkušenost. Takže se přimlouvám za rodiče, kteří mají zájem, předávejte více takových informací. Knihy jsou teď drahé a k počítači mají rodiče bližší přístup.Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.