Tiché zprávy: Extra třída, Přijďte na výstavu „Bavte se s námi!“Žáci 8. a 10. třídy z pražské Základní školy pro sluchově postižené v Radlicích (Výmolova) uspořádali akci v rámci projektu nazvaného Extra třídaVe středu 27. května zahájili výstavu velkoformátových fotografií s názvem “Bavte se s námi!”, která má za cíl ukázat slyšící veřejnosti život a komunikaci neslyšících. Fotografie nafotily samy děti pod vedením zkušené neslyšící fotografky Marie Basovníkové.

 Zdroj: ZDE

O akci informovala i Česká televize ve vysílání pro neslyšící, od 7: 30 ZDE.

Výstava je umístěna venku u výstupu z metra Radlická, takže je přístupná komukoli, kdo zrovna půjde okolo. Vstup je samozřejmě zdarma. Výstava bude ke zhlédnutí do 8. června, ale úvodní happening bude jen první den výstavy.

Projekt Extra třída nabízí žákům ZŠ možnost vymyslet a naplánovat vlastní projekt, který je potom financován z prostředků Nadačního fondu Tesco. Letos se do projektu zapojilo kolem 30 škol, mezi nimi i škola pro SP v Radlicích (Výmolova) díky učitelce Josefíně Kalouskové. Neslyšící žáci sami výstavu připravili a zorganizovali. Žáci 8. třídy se těší, že přijdete!

Projektovou nástěnku třídy si můžete prohlédnout ZDE.

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.