RAKETA – časopis pro děti chytrých rodičůČasopis Raketa je rodinný časopis, který vychází 4krát ročně,  v tematických číslech nabízí komiksy, vystřihovánky, příběhy, recepty na vaření, tipy na výlety, zábavné i naučné úkoly, tajenky a hry pro děti od 5 do 10 let.  Navštivte webové stránky časopisu.

Nápady z posledního čísla časopisu lze dobře využít při pořádání společných podznimních akcí školy a rodičů. Společný výlet rodičů s dětmi a paní učitelkou či panem učitelem s dušičkovou tématikou, nebo odpolední akce s výrobou podzimních masek jsou skvělé neformální příležitosti pro posílení vztahů v třídním kolektivu.

ra4_ukazka_2

 V novém čísle časopisu Raketa na téma JÍDLO JE RADOST se dozvíte, co všechno lidé považují za pochoutku, jak si s pokrmem nejdříve báječně pohrát, provedete pokusy s vejcem, najdete pro zvířata cestu do biofarmy nebo připravíte kamarádům ten nejvíc boží piknik. Nebudou chybět stolní hra „ulov EKO padoucha“, špagetová stavebnice, komiksy, pohádky, kvízy ani tip na výlet.

ra4_ukazka_4

Na tomto vydání se podíleli mj.: Lukáš Urbánek a Milada Rezková (Dr. Racek), Aneta F. Holasová, Nikkarin, Mařenka Urbánková, Johana Švejdíková, Pavel Ondruch, Václav Bícha, Daniela Olejníková, Maria Makeeva a Jakub Báchorík. Obálku nakreslila Kateřina Kynclová.

Chcete-li mít na poličkách Vaší školní knihovny nebo v družině tento kreativní časopis pro žáky k dispozici, napište na raketa@labyrint.net nebo tel. 224 922 422, kde získáte informace o předplatném nebo o možnosti dokoupení starších čísel. Nové číslo RAKETY vyjde již 21. září!

 

 

 

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.