Stáhněte si knihu, která pomáhá vychovávat dítě s poruchou sluchuRočně se v Česku narodí až 1 200 dětí se středně těžkou a 100 dětí s těžkou sluchovou vadou. Až 97 procent z nich má slyšící rodiče. Ti většinou netuší, co je čeká, a s obavami přemýšlí, jak se se svým dítětem domluví a jak ho vychovají. Slovenská nadace Pontis proto dala dohromady dvoudílnou knihu s názvem Máme dítě s poruchou sluchu

Rodičům zásadně pomůže s prvními kroky v péči o dítě a zodpoví všemožné otázky, které takový rodič může mít. Kniha spojuje odborný pohled pedagogů a lékařů a reálné zkušenosti rodin s dítětem s poruchou sluchu.

„V knížce jsou hlavně informace praktického charakteru. Rodiče se dozvědí, jak rozvíjet komunikaci s dítětem, jak rozvíjet jeho sluchové, rozumové schopnosti, nebo jak celkově  podporovat jeho vývin. Obsahuje i kapitoly, v nichž píšeme o různých možnostech vzdělávání dětí s poruchou sluchu,“ popisuje Silvia Hovorková, jedna z autorek knihy.

Knihu si můžete zdarma stáhnout zde:

https://www.nadaciapontis.sk/clanok/stiahnite-si-unikatnu-knihu-ktora-pomaha-rodicom-vychovavat-dieta-s-poruchou-sluchu/2472

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments


Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.