Kniha Marka Hermana, díky níž objevíte svého marťanaKniha Marka Hermana Najděte si svého marťana se stala bestsellerem českých učitelů i rodičů.

Pedagog a lektor Marek Herman ji napsal vlídně a srozumitelně a naplnil ji svěžími pohledy a úvahami z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Text je silný a naléhavý a zaujme také tím, s jakým citem popisuje svět malých dětí.

Zajímavou pointou je tvrzení, že každý dospělý v sobě nosí malé dítě, svého marťana, který o něm ví všechno. A že cestou ke spokojenému životu je právě umění naslouchat onomu vnitřnímu hlasu, na který mnoho z nás už dávno zapomnělo.

Marek Herman se zaměřuje na téma seberozvoje a výchovy dětí do šesti let. Přednáší na Palackého Univerzitě v Olomouci a na pražské VŠE. 

Komentáře Marka Hermana čtěte zde.

 

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Iveta
Iveta
27. 9. 2018 16:29

Marek Herman je naprosto báječnej! Moc mu fandím a ráda bych si ho poslechla na nějaké přednášce osobně!Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.