„Můžeš být na počítači hodinu denně“ a další věci, které byste dětem nikdy neměli říkatProč děti baví Minecraft víc než škola? Proč zákazy ani filtry proti nevhodnému obsahu nic neřeší? A proč je důvěra našich dětí důležitější než počet hodin, které tráví u počítače? 

Koukat se, zajímat se, ptát se. To jsou základní doporučení lektora Jana Kršňáka, jak nejlépe nastavit strastiplný vztah rodiče-děti-média. Ve videu ze setkání s rodiči v Lesním klubu Havránek dává i další praktické rady, jak to doma ošetřit s dětmi a médii.

Věděli jste třeba, že omezení „můžeš být na počítači hodinu denně“ vůbec není chytré?

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Eva
Eva
18. 6. 2018 15:21

Já myslím, že z rodičovství se naprosto vytrácí myšlení a intuice. V době internetu jsme všichni masírováni články, co rodič musí- nesmí- má říkat a jak vychovávat své děti. Nejhorší na tom je, že psychologové jsou v tomto ohledu strašně vyčůraní a to co cpou jako pomoc při výchově má za následek spíše zajištění jejich pomoci v době dospívání, dospělosti až do stáří jedince vedeného pod jejich „dobrými radami“Pro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.