Jak být mámou a tátou v době, kdy nic není jako dřív. Promluvte si o výchově s Markem HermanemPedagog a lektor Marek Herman se při hledání cesty z celospolečenské krize rodiny obrací k osvědčenému modelu “máma u ohniště, táta na lovu”. Co když je ale takový model nenávratně pryč? Jak obnovovat něco, co je ve společnosti považováno za přežitek? Prodiskutujte to s ním v online hodině další LOLO třídy.

Marek Herman je jedním z nejznámějších českých pedagogů a lektorů. Přednáší na Univerzitě Palackého v Olomouci a na pražské VŠE. Pravidelně se objevuje v různých televizních pořadech a debatách, v rádiích, svými články přispívá do většiny českých a řady slovenských časopisů zaměřených na vztahy v rodině. Napsal knihu Najděte si svého marťana, která se stala bestsellerem českých rodičů a pedagogů.

Chcete vědět, na co si dát při výchově největší pozor? Jak co nejlépe nastavit vztah dětí k digitálním médiím? Jak dát dětem to, co opravdu potřebují? Přihlašte se do LOLO třídy.

Sloupky Marka Hermana čtěte zde

Videopozvánka Boba Kartouse

https://www.facebook.com/TridaLOLO/videos/624936127858043/?q=lolo%20t%C5%99%C3%ADda

 
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


Líbil se vám náš článek nebo k němu máte co říct? Ohodnoťte ho a okomentujte. Budeme rádi za vaše postřehy a zkušenosti. Můžete ho i sdílet na svém facebooku.

Přihašte se přes facebook, twitter nebo Zaregistrujte se
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Eva
Eva
16. 6. 2018 13:54

Jsem ráda, že se jméno Marka Hermana zase objevuje. Že jeho snahou je stále pomáhat rodičům v hledání té správné cesty. Jenom bych prosila o vysvětlení, co si mám představit pod pojmem LoLo třída. DěkujiPro komentování se přihlasteVyberte si,
jaké téma Vás nejvíce zajímá
a dejte se do čtení.

Články pak můžete dále filtrovat. Například dle
věku dítěte a jejich hodnocení.

Staňte se členem naší komunity.

Nechte si posílat ty nejzajímavější články ze světa vzdělávání
a odebírejte náš Facebook.

Buďte naší součástí.